Preskočiť na obsah
Ján Hraško

Ostatné služby

Ján Hraško

Oprava a údržba motorových vozidiel

Obec
Krupina
Od roku
2006
IČO
41 984 889

Ján Hraško

Živnostník (fyzická osoba)

Aktívna
Miesto podnikania
963 01 Krupina
Na trhu od
1. marca 2006
IČO
41 984 889
Právna forma
Živnostník (fyzická osoba)
Odbor (SK NACE 95.31)
Oprava a údržba motorových vozidiel

Podnikanie v číslach

20
rokov na trhu
2006
rok vzniku
11
položiek predmetu činnosti

O podnikateľovi

Spoznajte Ján Hraško

Ján Hraško – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Krupina. Podniká od 1. marca 2006.

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Oprava a údržba motorových vozidiel“ (95.31). Predmet podnikania tvorí 11 položiek, napríklad pravy cestných motorových vozidiel, dťahovacia služba a pneuservis.

Základné údaje

Obchodné meno
Ján Hraško
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
IČO
41 984 889
Dátum vzniku
1. marca 2006
Miesto podnikania
963 01 Krupina
Živnostenský register
Okresný úrad Zvolen, vložka č. 670-14309
Sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Odbor (SK NACE 95.31)
Oprava a údržba motorových vozidiel

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 5. augusta 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet podnikania

Čím sa Ján Hraško zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 11 položiek.

  • Pravy cestných motorových vozidiel

  • Dťahovacia služba

  • Pneuservis

  • Autoumyváreň

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností

Zobraziť všetkých 11 položiek predmetu činnosti
  • Pravy cestných motorových vozidiel
  • Dťahovacia služba
  • Pneuservis
  • Autoumyváreň
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností
  • Prenájom hnuteľných vecí v rozsahu voľných živností
  • Reklamná a propagačná činnosť
  • Sprostredkovanie obchodu a služieb v rozsahu voľných živností
  • Predaj na priamu konzumáciu nealkoholických a priemyselne vyrábaných mliečnych nápojov, koktailov, piva, vína a destilátov
  • Predaj na priamu konzumáciu tepelne rýchlo upravovaných mäsových výrobkov a obvyklých príloh ako aj bezmäsitých jedál

Časté otázky

Základné informácie o podnikateľovi

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde podniká Ján Hraško?

Miesto podnikania je v obci 963 01 Krupina.

Čím sa Ján Hraško zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Oprava a údržba motorových vozidiel“ (95.31). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: pravy cestných motorových vozidiel; dťahovacia služba; pneuservis; autoumyváreň.

Aké je IČO – Ján Hraško?

IČO je 41 984 889.

Odkedy podniká Ján Hraško?

Podnikanie začalo 1. marca 2006. Na trhu pôsobí 20 rokov.

Podnikáte pod týmto menom?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Ján Hraško podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese jan-hrasko.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.